Yap Boz Oyunları → 4 Piksellik Kelime Yarışması Oyunu

4 Piksellik Kelime Yarışması Oyunu
(İngilizce Adı: 4 Pix Word Quiz)
Tam Ekran Oyna
4 Piksellik Kelime Yarışması
4 Piksellik Kelime Yarışması Oyununun Açıklaması

4 Piksellik Kelime Yarışması Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

4 Pix Word Quiz, oyunculara ortak bir temayı veya kelimeyi paylaşan dört resim sunan heyecan verici bir kelime bulmaca oyunudur. Göreviniz resimler arasındaki bağlantıyı çözmek ve dört resmin tümünü doğru bir şekilde tanımlayan tek bir kelime oluşturmaktır. Çok çeşitli bulmacalarla bu oyun yaratıcılığınızı, gözlem becerilerinizi ve kelime dağarcığınızı zorlar.
Talimatlar:
Ekrandaki ortak bir kelime veya temayla ilişkili olan dört resmi inceleyin.
Dört resmin tamamını birbirine bağlayan paylaşılan kelimeyi veya temayı çıkarın. Verilen harfleri kullanarak cevabınızı yazın. Cevabınızın resimler arasındaki bağlantıyı tanımlaması gerektiğini unutmayın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.