Yap Boz Oyunları → 4 Satırda Mani Oyunu

4 Satırda Mani Oyunu
(İngilizce Adı: 4 in Row Mania)
Tam Ekran Oyna
4 Satırda Mani
4 Satırda Mani Oyununun Açıklaması

4 Satırda Mani Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

"Klasik ve popüler iki oyunculu bağlantı oyunu! Dikey askıya alınmış bir ızgarada renginizin dört parçasını ilk bağlayan siz olun.
Zorluk seviyesini ayarlayın ve sırayla alıp rengarenk parçalarınızı şebekeye düşürerek CPU'ya veya bir arkadaşınıza karşı oynayın, rakibinizi zedelemeye çalışın! ”
Talimatlar:
İki oyuncu (veya CPU vs oyuncu) sırayla, renkli bir parçasını istenen bir sütuna bırakıyor. Dört kazanan yatay, dikey veya çapraz bir sıra elde etmek için ilk.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.