Yap Boz Oyunları → 5Dice Duel Oyunu

5Dice Duel Oyunu
(İngilizce Adı: 5Dice Duel)
Tam Ekran Oyna
5Dice Duel
5Dice Duel Oyununun Açıklaması

5Dice Duel Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu popüler klasik Yahtzee oyununda 5 zar atın ve sıralayın. Amaç, beş zar yuvarlayarak ve belirli kombinasyonlar elde ederek mümkün olduğunca çok puan elde etmektir. Bir 'tam ev', bir 'büyük düz', 'Carré' ve diğer kombinasyonları puanlamak için zarları birleştirin veya daha fazla Yahtzee olarak bilinen 5Dice puanı almak için aynı zardan 5 tane alın. Öncül basit, ancak en yüksek puanı ayarlamak için gerçek beceri gerektirdiğinden analitik düşünme becerilerinizi eğitiyor! Buna hazır mısın?
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.