Yarış Oyunları → 5 millik Yaris Oyunu

5 millik Yaris Oyunu
(İngilizce Adı: 5-mile race)
Tam Ekran Oyna
5 millik Yaris
5 millik Yaris Oyununun Açıklaması

5 millik Yaris Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır. Bes yarisçi ile 5 millik bir yaristasiniz arabaniz son sürat gidiyor, yarisi kazanmak için taktik manevralar yapmalisiniz. Oyun yüklendikten sonra isminizi yazip START GAME butonuna basin, gelen ekranda isterseniz READ ME butonuyla yaris hakkindaki açiklamalari okuyabilirsiniz. GO RACE butonuyla oyuna baslayin. Oyunda her yarisçinin sahip oldugu arabalar ayni özellikte ve son sürat gidiyorlar, liderlig ele geçirmek için asayi yukari oklari kullanarak siralamada bulundugunuz yeri korumali önünüzdeki yariçinin boslugunu bulup onu geçmenizdir. Iyi sanslar..

Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.