Platform Oyunları → 7X7 Nihai Oyunu

7X7 Nihai Oyunu
(İngilizce Adı: 7x7 Ultimate)
Tam Ekran Oyna
7X7 Nihai
7X7 Nihai Oyununun Açıklaması

7X7 Nihai Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Renkli fayans tahta kalabalık! Göreviniz ortadan kaybolması için çizgiler oluşturmak üzere onları hareket ettirmek. Onları nasıl hareket ettirdiğinizi iki kez düşünün, çünkü önemli olan pozisyondur! "Geri al" ya da "herhangi bir yere taşın" gibi destekçilerinizi boşa harcamak istemezsiniz, değil mi? Tarak oluşturun, ancak fazla doldurmaya dikkat edin! 7x7 anakartta ustalaşın!
Talimatlar:
Fayansları, aynı renkten en az dördünün çizgilerini birleştirerek yok edin. Satırları, sütunları veya köşegenleri birbirine bağlayabilirsiniz. 4'ten oluşan bir çizgi oluşturmadığınızda, bir hareketten sonra yeni döşemeler belirir. Bir hata yaptığınızda, geri almayı kullanabilirsiniz, ancak kullanımı sınırlıdır. Bir döşemeyi panodaki boş bir noktaya taşımak için Herhangi Bir Yere Taşı özelliğini de kullanabilirsiniz. Bu özellikler tek bir hareketle 2 seviyeye getirilerek veya oluşturularak kazanılır.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.