Yarış Oyunları → Canavar Cars: Nihai Simülatörü Oyunu

Canavar Cars: Nihai Simülatörü Oyunu
(İngilizce Adı: Monster Cars: Ultimate Simulator)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Canavar Cars: Nihai Simülatörü
Canavar Cars: Nihai Simülatörü Oyununun Açıklaması

Canavar Cars: Nihai Simülatörü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu sefer macera dünyanın en büyük ve en güçlü araçları olan Monster Cars ile başlıyor! Nihai sürüş simülatörü deneyiminin zamanı geldi. Bu canavar arabalar çeşitli araç tasarımları, güçler ve dengelerden oluşur. Zaman saldırısı, meydan okumalar, devre yarışları ve uçuş yarışları gibi farklı oyun modları sizi bekliyor.
Talimatlar:
Oyuncu 1:
Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI"
NOS: "L-SHIFT"
Fren: "UZAY"
Yeniden başlat: "R"
Kamera: "C"
Oyuncu 2:
Taşı: "OK TUŞLARI"
NO: "N"
Fren: "K"
Yeniden başlat: "P"
Kamera: "Ben"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.