Bilardo Oyunları → Arkadaşlarla 8 Top Havuzu Oyunu

Arkadaşlarla 8 Top Havuzu Oyunu
(İngilizce Adı: 8 Ball Pool With Friends)
Tam Ekran Oyna
Arkadaşlarla 8 Top Havuzu
Arkadaşlarla 8 Top Havuzu Oyununun Açıklaması

Arkadaşlarla 8 Top Havuzu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Bilardo Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu 8 Top Bilardo oyununda arkadaşlarına meydan oku.
Kurallar:
- İlk top saksıda Spot veya Stripes için oynayıp oynamayacağınıza karar verilir.
- Masanın üzerindeki en küçük numaralı topu hedefleyin
- Saksıya konan son top 8 top olmalıdır.
Özellikler:
- Gerçekçi top fiziği. Her sıkma dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır.
- Herkese uygun eğlenceli gündelik havuz teması
- Gerçek zamanlı PvP 1-vs-1 çok oyunculu oyun
- Net sinyaller ve ipuçları
- Herkes oynayabilir. Kayıt gerekli değil
- Sohbet kutusu işlevi
Talimatlar:
Bu 8 Top Bilardo oyununda arkadaşlarına meydan oku.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.