Macera Oyunları → 8Bit Siyah Ropeman Oyunu

8Bit Siyah Ropeman Oyunu
(İngilizce Adı: 8Bit Black Ropeman)
Tam Ekran Oyna
8Bit Siyah Ropeman
8Bit Siyah Ropeman Oyununun Açıklaması

8Bit Siyah Ropeman Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Duvardan duvara atlayan siyah süper korkunç bir kahraman, süper güçlü bir kahraman, tekerleklerle dolu evrenden kaçmak zorunda. Tekerleklere dokunmadan kaçmasına yardım edin! Ölmemelisin, zıplamalı, zıplamalı, duvardan duvara zıplamalı ve bayrağa ulaşmalısın.
Talimatlar:
*Hareket etmek için önce tıklayın ve ok ile zıplamak istediğiniz yeri seçin ve bırakın!
*Tekerleklere dokunmadan bayrağa ulaşın!
*10+ Farklı Seviye!
*Mobil Dokunmatik KontrolGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.