Yap Boz Oyunları → 8B Zarif Çocuk Kaçış Oyunu

8B Zarif Çocuk Kaçış Oyunu
(İngilizce Adı: 8b Elegant Boy Escape)
Tam Ekran Oyna
8B Zarif Çocuk Kaçış
8B Zarif Çocuk Kaçış Oyununun Açıklaması

8B Zarif Çocuk Kaçış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Elegant Boy Escape 8BGames tarafından geliştirilen bir nokta ve tıkırtı kaçış oyunu. Onunla oynamak için Elegant Boy evine gittiğini düşün. Oraya gittiğinde; o evde sıkışıp kaldın. Elegant Boy'dan kaçmak için bazı ilginç ipuçlarını çözmek için bazı gizli nesneleri bulun. İyi şanslar, iyi eğlenceler!
Talimatlar:
Fare EtkileşimiGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.