Bilardo Oyunları → 9 Top Profesyonel Oyunu

9 Top Profesyonel Oyunu
(İngilizce Adı: 9 Ball Pro)
Tam Ekran Oyna
9 Top Profesyonel
9 Top Profesyonel Oyununun Açıklaması

9 Top Profesyonel Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Bilardo Oyunları kategorisinde yer alır.

9 Ball Pro, amacın her turda en düşük numaralı topu cebe sokmak ve dokuz topu sona bırakmak olan bir bilardo çeşididir. 3 zorluk seviyesinden birini seçerek bir bota meydan okuyabilir veya aynı cihazda bir arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz.
Talimatlar:
Oyunun amacı, masadaki dokuz farklı topu cebe sokmaktır. Her atış için, beyaz isteka topunun en düşük numaralı topa vurması gerekir, ancak topları sırayla cebe sokmak gerekli değildir - yalnızca dokuz topun en son cebe girmesi gerekir.
Topu fırlatmak için sürükle ve bırak'a tıklayın.
Mobilde çubuğu döndürmek için parmağınızı sürükleyin, ardından topu başlatmak için sürükleyip bırakın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.