Yap Boz Oyunları → 9X9 Döndür Ve Fiske Oyunu

9X9 Döndür Ve Fiske Oyunu
(İngilizce Adı: 9x9 Rotate and Flip)
Tam Ekran Oyna
9X9 Döndür Ve Fiske
9X9 Döndür Ve Fiske Oyununun Açıklaması

9X9 Döndür Ve Fiske Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu 9x9 ızgara blok oyunudur. Yatay veya dikey eşleşmeler yapmak için parçaları yerleştirmelisiniz. Üç oyun modu vardır: 'Klasik': Puanlamak için mümkün olduğunca çok satır ve sütun yapın. Parçalara sığacak daha fazla alanınız yoksa oyunu kaybedersiniz; 'Zamanla': Süreniz dolduğunda kaybedersiniz. Ancak açılış süresi olan satırları veya sütunları yok ederek ekstra zaman kazanabilirsiniz.; ve Bombalar: Onları etkisiz hale getirmek için satırları veya sütunları bombalarla yok edin. Herhangi bir bomba patlarsa kaybedersiniz!
Talimatlar:
Parçalara dokunun ve bunları sığdırmak için ızgaraya sürükleyin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.