Yap Boz Oyunları → Bir Chemical 3'lü Eşleştirme Oyunu

Bir Chemical 3'lü Eşleştirme Oyunu
(İngilizce Adı: A Chemical Match 3)
Tam Ekran Oyna
Bir Chemical 3'lü Eşleştirme
Bir Chemical 3'lü Eşleştirme Oyununun Açıklaması

Bir Chemical 3'lü Eşleştirme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bir Kimyasal Eşleştirme 3 - Bu, mümkün olan en yüksek puanı elde etmek için aynı kimyasal maddelerin bloklarını üç veya daha fazla seri halinde dizmek zorunda olduğunuz, arka arkaya üç oyundur. sol çok düşük düşmedi, aksi takdirde oyun sona erecek. Oyun kimyasal bir tarzda yapılır! Oyunun tadını Çıkar!
Talimatlar:
Fareye tıklayın veya ekrana dokunun!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.