Platform Oyunları → Bir Uzay Zamanı Mücadelesi Oyunu

Bir Uzay Zamanı Mücadelesi Oyunu
(İngilizce Adı: A Space Time Challenge!)
Tam Ekran Oyna
Bir Uzay Zamanı Mücadelesi
Bir Uzay Zamanı Mücadelesi Oyununun Açıklaması

Bir Uzay Zamanı Mücadelesi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Uzay geminizi garip bir uzay-zaman ortamında kontrol edin ve mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı yok edin! Bu garip boyutta, siz hareket edene kadar hiçbir şey hareket etmez ve başka bir deyişle, durursanız zaman durur! Hareket ettiğinizde otomatik olarak ateş edeceksiniz ve düşmanlarla veya mermileriyle çarpışmayı önlemeye çalışırken düşmanları yok etmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor.
Talimatlar:
Mobil cihazda veya PC'de fareGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.