Yap Boz Oyunları → Şükran Günü 3'Lü Eşleştirme Oyunu

Şükran Günü 3'Lü Eşleştirme Oyunu
(İngilizce Adı: A Thanksgiving Match 3)
Tam Ekran Oyna
Şükran Günü 3'Lü Eşleştirme
Şükran Günü 3'Lü Eşleştirme Oyununun Açıklaması

Şükran Günü 3'Lü Eşleştirme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bir Şükran Maçı 3 - Bu, en yüksek puanı elde etmek için aynı şükran öğelerinin bloklarını üç parça veya daha fazla bir dizi halinde koymak zorunda olduğunuz üç sıralı bir oyundur. sol çok düşmedi, aksi takdirde oyun biter. Oyun bir tatil tarzında yapılır! Oyunun tadını Çıkar!
Talimatlar:
Fareye tıklayın veya ekrana dokunun!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.