Uçak Oyunları → Aa Dokunma Tabanca Oyunu

Aa Dokunma Tabanca Oyunu
(İngilizce Adı: AA Touch Gun)
Tam Ekran Oyna
Aa Dokunma Tabanca
Aa Dokunma Tabanca Oyununun Açıklaması

Aa Dokunma Tabanca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Uçak Oyunları kategorisinde yer alır.

Bir AA silahı (!) Olarak oynuyorsunuz ve ada üssünüzü işgal uçaklarından korumak zorundasınız. Uçakları tıklatarak veya dokunarak vurmalısınız. Neyse ki bu uçaklar eskidir ve silahları veya bombaları yoktur, bu yüzden sizi vurmak için kendilerini adanıza ezmek zorundalar! Ve onları vurmanız için daha fazla zaman verir! Uçaklara dokunarak vurmalısınız. Büyük uçakların daha fazla sağlığı olduğunu ve bir kereden fazla vurmanız gerektiğini unutmayın!
Talimatlar:
Mobil cihaza veya PC'de fareye dokunun.
Onlara ateş ve yok etmek için uçaklara dokunun (dokunun).Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.