Aksiyon Oyunları → Kıyamet Moto, Hazır Mısın? Oyunu

Kıyamet Moto, Hazır Mısın? Oyunu
(İngilizce Adı: APOCALYPSE MOTO, READY?)
Tam Ekran Oyna
Kıyamet Moto, Hazır Mısın?
Kıyamet Moto, Hazır Mısın? Oyununun Açıklaması

Kıyamet Moto, Hazır Mısın? Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

APOCALYPSE MOTO, HAZIR MISIN?
APOCALYPSE MOTO, HAZIR MISIN? Mükemmel bir şekilde hazırlanmış seviyelerle harika bisiklet yarışlarını doğrudan cep telefonunuza getiriyor. Bu yüzden motosikletinizi alın, kaskınızı takın ve engellerin üzerinden biraz zaman geçirin ve harika arazi parkurlarında saati aşın.
ÖZELLİKLERİ;
- 170'den fazla zorlu çarpıcı seviye
- Kilitlenemez süper havalı Bisikletler
- Seviyeler arasında dönerken ve teker teker çevirirken hasta numaralar ve çılgın numaralar
- Daha yüksek oktan seviyeleri yakında geliyor
- Zamanlanmış Seviyeler
- Kontrol noktaları
- Kullanıcı Tarafından Seçilmiş Kontrol şeması
Bu moto aşırı oyun, siz yokuş aşağı yarışırken ve başarıya giden yolda en zorlu zorluklara tırmanmak için motorunuzu tepeye devirirken cep telefonunuza kargaşa getiriyor. Gelmiş geçmiş en büyük bisiklet yarışçısı olmak için yarışırken ve arkadaşlarını yenerken, her seviyenin sağladığı patlamaları ve benzersiz engelleri aşabilecek misin yoksa düşecek misin?
Cihazınızla daha bağlı hissetmeyi tercih edin, duraklatma menüsünde eğim kontrollerini seçmeyi deneyin.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için ok tuşlarınızı kullanabilirsiniz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.