Macera Oyunları → Cehennem Balığı Oyunu

Cehennem Balığı Oyunu
(İngilizce Adı: Abyssal Fish)
Tam Ekran Oyna
Cehennem Balığı
Cehennem Balığı Oyununun Açıklaması

Cehennem Balığı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Deniz dibinde en korkunç yaratıklar gizleniyor. Karanlık toplamdır ve sessizlik mutlaktır. Bu karanlık sularda, korkutucu bir uçurum balığı bir sonraki yemeğini arıyor. Onu karanlıkta yönlendirmelisin. Bazı parlak balıklar yolunuzu aydınlatır, ancak hayatta kalmak için engelleri ezberlemeniz gerekir.
Talimatlar:
Suyun dibinde yaşarken aç hissetmek hızlıdır. Avlanmaya gitme zamanın geldi. Ne yazık ki, sen büyük ve çirkinsin ve küçük balıklar kaçmaya çalışır. Onları yakalamalı ve yemelisin. Kolay değil, çünkü yolunuzdaki birçok engelden uzak durmanız ve ayrıca bonusları ve diğer lezzetli balıkları yakalamanız gerekir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.