Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Önerilen oyunlar
Tuğla Çıkışı Macerası Okçuluk: Ok Ve Yay Basketbol Kuvvetli Vuruş KÜRESEL ETKİ Bebek Hazel Saç Günü İmkansız Tracks Jeep Dublörler Driving Hayvan Kabarcık Kurabiye Adam Macera
Agnes Soliter Oyunu
(İngilizce Adı: Agnes Solitaire)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Agnes Soliter
Agnes Soliter Oyununun Açıklaması

Agnes Soliter Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Kart Ve Kasino Oyunları kategorisinde yer alır.

Oyunun başında 7 adet masa kazıkları dağıtılacak. İlk kart 1 kart, ikinci kart 2 kart, ve yedinci kart 7 kart alana kadar devam eder. Bundan sonra, ilk temel yığının başlangıcı olarak ekstra bir kart dağıtıldıktan sonra, 4 temel yığın vardır ve her birinin bu numaraya sahip bir karttan başlaması gerekir. Oyunun amacı tüm kartları vakıf yığınlarına koymak. Temel kazıkları, aynı takımdan kartlarla oluşturulur, gerekirse K'den A'ya sarılır. Tablo kazıkları aynı renkteki kartlarla oluşturulabilir, gerekirse A'dan K'ya da sarılabilir. Tablo yığını içindeki kartlar yalnızca aynı renkle değil aynı zamanda aynı renkle de istiflenirse, kart grubunu birlikte taşıyabilirsiniz. Boş bir masa yığını herhangi bir kartla doldurulabilir. Herhangi bir hamle bulamadığınızda, stok yığınını tıklayabilirsiniz ve ardından tablo yığınlarının her birine bir kart dağıtılır. Stok kartlarının 3 tur dağıtılmasından sonra, 2 kart bırakılır ve 2 kart yerleştirilebilir ve sofra yığınlarına istiflemek veya vakıf yığınlarına koymak için kullanılabilir. Tabağı boşaltmaya çalışın ve mümkünse uygun şekilde kartları istifleyin. Başka hamle yoksa oyunu bitirmek için "vazgeç" düğmesine tıklayabilirsin. Vakıf yığınlarına ne kadar fazla kart koyarsanız, puanınız da o kadar yüksek olur.
Talimatlar:
Agnes adında bir solitaire kart oyunu oynayınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.