Uçak Oyunları → Uçak Savaşı Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Kalpler Piksel Mücadelesi 3 Kart Monte Ananas Kalemi Delüks Çocuklar Gizli Nesne Eliza Noel Gecesi Çok Oyunculu Pong Mücadelesi Bilmecenin Güzellik Manzarası
Uçak Savaşı Oyunu
Oyun yükleniyor...
Uçak Savaşı
Uçak Savaşı Oyununun Açıklaması

Uçak Savaşı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Uçak Oyunları kategorisinde yer alır.

Temiz grafikler ve savaş müziği ile.
Başka bir hava savaş oyunu "Uçak Savaşı" başlattık. Savaş başladı.
Uçaklar arasındaki savaş.
Düşman alanına ve hepsine girdiniz. düşman uçakları kuşatıldı.

Uçağınızı hareket ettirmek ve tüm düşmanlarınızı vurmak için aşağı ve yukarı kaydırın. Dikkatli olun: Eğer herhangi bir düşman arkanızda gelirse sizi vurur ve yok eder.
Sağlığın gözüne bak bar. Çok fazla uçak vur ve yüksek puan al.
Talimatlar:
Mobil - Oyuncuyu hareket ettirmek için yukarı ve aşağı kaydırın. - Masaüstü - Oynatıcıyı hareket ettirmek için YUKARI ve AŞAĞI tuşlarını kullanın.


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318