Macera Oyunları → Alfa Uzay İstilası Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Stres Çarkı Evrim Oyuncak Helis Yukarı Angry Solucanlar Hallowina Robotlara Git 1 Okulun İlk Günü Preps Olli Çılgınlığı Kızıl Meydan Atla
Alfa Uzay İstilası Oyunu
Oyun yükleniyor...
Alfa Uzay İstilası
Alfa Uzay İstilası Oyununun Açıklaması

Alfa Uzay İstilası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Alfa sektörü işgal altında. Genç pilot, senin görevin basit. Sektöre çarpın ve sizi yok etmeden önce düşman uzay aracını yok edin.
Asteroitlerden kaçının ve kalkanlarınızı yüksek tutun. Mümkün olduğunca çok sayıda hit toplayın!
Özellikler:
- İnteraktif öğretici
- Basit kontroller (masaüstünde klavye, mobil cihazda dokunmatik kontroller)
- Sonsuz oyun
- Bilim hayranları Star Wars, Star Trek, Battlestar Galactica ve Galaksinin Koruyucuları gibi fi filmler bu oyunu sevecekler.
Talimatlar:
sizi yok etmeden önce düşman uzay aracını yok edecek. Asteroitlerden kaçının ve kalkanlarınızı yüksek tutun.


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318