Platform Oyunları → Atari Breakout Oyunu

Atari Breakout Oyunu
(İngilizce Adı: Atari Breakout)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Atari Breakout
Atari Breakout Oyununun Açıklaması

Atari Breakout Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Atari Breakout, yok etmeniz gereken bloklarla klasik bir arcade oyunudur. Bir top ekranın etrafında düz bir şekilde hareket eder, üstten ve iki taraftan sekerek. Her biri benzersiz bir oyun deneyimi ile 'çift', 'boşluk' veya 'aşamalı' farklı modlar arasından seçim yapın. Double size aynı anda iki kanadın kontrolünü verecektir. Boşlukta iki kanat vardır, ancak başlangıçta yalnızca bir top vardır. Diğer toplar duvarların içindedir ve serbest bırakılabilir. Aşamalı modda tüm duvar adım adım aşağıya inecektir.
Talimatlar:
Raketi klavye veya fare ile hareket ettirin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.