Giysi Giydirme Oyunları → Bffs Kara Cuma Alışverişi Oyunu

Bffs Kara Cuma Alışverişi Oyunu
(İngilizce Adı: BFFs Black Friday Shopping)
Tam Ekran Oyna
Bffs Kara Cuma Alışverişi
Bffs Kara Cuma Alışverişi Oyununun Açıklaması

Bffs Kara Cuma Alışverişi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

BFF'lerin Kara Cuma Alışverişi adlı kızlara yönelik bu çevrimiçi oyunda, beş arkadaşınızın alışveriş merkezine gidip bayılıncaya kadar alışveriş yapmak için görünümlerini hazırlamalarına yardımcı oluyorsunuz. Brian ve kızlar Kara Cuma günü eğlenceli bir alışveriş çılgınlığı için alışveriş merkezine gidiyorlar ve siz kızlar alışverişkoliğin arasına katılmalısınız. Kızlara yönelik bu çevrimiçi giydirme oyununa başlayın ve her biri için ne kadar muhteşem görünümler bulabileceğinizi görün. Son görünümlerini tasarım çantalar ve ışıltılı mücevherlerle tamamlamayı unutmayın! İyi eğlenceler!
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.