Bacak Ameliyatı Oyunu | Bedava Ameliyat Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Kirli Bisiklet Sürücü Çılgın Yılan Kizi Araba Yarışı Kızgın Boğa Güreşi Neon Basket Maskeli Kuvvetler Çılgın Mod Rus Arabaları Boyama Kitabı Çocuklar İçin İngilizce Kelime Türetme
Bacak Ameliyatı Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Bacak Ameliyatı Bacak Ameliyatı Oyununun Açıklaması
Bacak Ameliyatı Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Ameliyat Oyunları kategorisinde yer alır. Ameliyat oyununda bacagina ok saplanmis bir yaraliyi, dogal sartlarda ve kisitli imkanlarla ameliyat edeceksiniz. Oyunu MOUSE, YÖN TUSLARI ile oynayacaksiniz. Tüm islemleri yaparken yaraliya en az aci verecek sekilde davranmalisiniz. Aksi halde yaraliyi kaybedersiniz. BU OYUN 16 YASINDAN KÜÇÜK OYUNCULARIMIZ IÇIN SAKINCALI OLABILIR. OYUNDA GEÇEN TÜM YÖNTEMLER VE ALETLER BU TÜR BIR YARALANMADA KULLANILMAYABILIR. HERHANGI BIR YARALANMADA EN YAKIN SAGLIK KURULUSUNA BASVURMALISINIZ. Iyi eglenceler..

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.