Platform Oyunları → Top Çeşit Cadılar Bayramı Oyunu

Top Çeşit Cadılar Bayramı Oyunu
(İngilizce Adı: Ball Sort Halloween)
Tam Ekran Oyna
Top Çeşit Cadılar Bayramı
Top Çeşit Cadılar Bayramı Oyununun Açıklaması

Top Çeşit Cadılar Bayramı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Önümüzdeki Cadılar Bayramı tatilleri için bağımlılık yapan bir bulmaca ve eşleştirme oyunu. Canavar topları ayrı tüplere (aynı tüpte aynı renk toplar) ayırmak için uygun şekilde hareket ettirin.
Şimdi oyna!
Mutlu Cadılar Bayramı!
Talimatlar:
En üstteki topu seçmek için tüpe dokunun, ardından oraya taşımak için başka bir tüpe dokunun.
Not: Bir top yalnızca aynı renkteki başka bir topun üzerine yerleştirilebilir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.