Platform Oyunları → Topları Sınıflandırma Delüks Oyunu

Topları Sınıflandırma Delüks Oyunu
(İngilizce Adı: Balls Sorting Deluxe)
Tam Ekran Oyna
Topları Sınıflandırma Delüks
Topları Sınıflandırma Delüks Oyununun Açıklaması

Topları Sınıflandırma Delüks Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Balls Sorting Deluxe bir bulmaca oyunudur. Her seviyede aynı dört topu da tanklara sıralamayı tamamlamanız gerekiyor. İşte Kolay ve Zor seviyeleri oynamanız için iki zorluk modu. Kolay modda, daha az top ve daha fazla tank içeren bazı kolay sıralama bulmacaları bulacaksınız. Zor moddayken sıralama için daha fazla topunuz ve daha az tankınız olacak. Bu stratejik sıralama oyununu oynarken ekstra tank veya +1000 puan gibi ödülleri kullanabilirsiniz.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.