Basketbol Oyunları → Basketbol Simülatörü 3D Oyunu

Basketbol Simülatörü 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Basketball Simulator 3D)
Tam Ekran Oyna
Basketbol Simülatörü 3D
Basketbol Simülatörü 3D Oyununun Açıklaması

Basketbol Simülatörü 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Basketbol Oyunları kategorisinde yer alır.

Basketbol Simülatörü 3D, tüm farklı mesafelerden atış yaparak basketbol becerilerinizi kanıtlayabileceğiniz spor simülasyon oyunudur. İlk önce en sevdiğiniz takımı seçin ve süre dolmadan çekim yapın. Gurur duyabileceğiniz yüksek puanı almak için mümkün olduğunca çok olun. Koşmak için WASD veya Ok tuşlarını, ateş etmek için fareyi kullanın (atış kırıcıyı bulmak için LMB'ye basın), oyunu duraklatmak için P tuşuna basın.
Talimatlar:
Koşmak için WASD veya Ok tuşlarını, ateş etmek için fareyi kullanın (atış kırıcıyı bulmak için LMB'ye basın), oyunu duraklatmak için P tuşuna basın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.