Basketbol Oyunları → Basketbol Yıldızları Oyunu

Basketbol Yıldızları Oyunu
(İngilizce Adı: Basketball Stars)
Tam Ekran Oyna
Basketbol Yıldızları
Basketbol Yıldızları Oyununun Açıklaması

Basketbol Yıldızları Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Basketbol Oyunları kategorisinde yer alır.

Basketbol Yıldızları, MadPuffers'ın havalı 2 kişilik bir basketbol oyunudur. Takımını seç ve zorlu bir turnuvaya katıl. Oyunu kazanmak için müthiş smaçlar ve 3 işaretçi yapmak için oyuncunuzu kontrol edin. Topunu vurmak ve topu almak için rakibinizi bloke etmekten ve tokatlamaktan çekinmeyin ve ekranın üstündeki üst çubuğa dikkat edin, tamamen yüklendikten sonra, durduğunuz yerden sıcak özel smaç kullanabilirsiniz. asla başarısız olmaz. Sahadaki en iyi oyuncu olun. Basketbol Yıldızlarının tadını Çıkar! Talimatlar: Oklar = hareket / atlama, Aşağı ok = blok / pompa, X = çalmak / ateş, Z = süpershotGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


PINAR | 5/31/2019 1:13:51 AMBasketbol oyunu.basketbol severler buraya

Cagan | 6/4/2019 11:07:37 PMBasketbol yıldızları oyununu çok severek oynuyorum. Tavsiye ederim

Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.