Macera Oyunları → Ayılar Maceraları Oyunu

Ayılar Maceraları Oyunu
(İngilizce Adı: Bears Adventures)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Ayılar Maceraları
Ayılar Maceraları Oyununun Açıklaması

Ayılar Maceraları Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Ayılar Maceraları oyunu, görevi tamamlamak için dünya çapında ayılar yardımcı olacaktır. Çok fazla görevin olduğu birçok dünya var. Verilen tüm görevleri tamamlayabilmeniz gerekir. Seçebileceğiniz çok sayıda karakter seçeneği var. Daha güçlü olmak için her karakteri de artırabilirsiniz. Görevi tamamlamak için tüm düşmanları yenmek zorundasınız. Hareket etmek ve zıplamak için WASD / Ok tuşlarını kullanın, Boşluk, Fare, ekstra beceri kullanın.
Talimatlar:
Hareket etmek ve zıplamak için WASD / Ok tuşlarını kullanın, Boşluk, Fare, ekstra beceri kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.