Yap Boz Oyunları → Güzel Küçük Yarasa Kaçış Oyunu

Güzel Küçük Yarasa Kaçış Oyunu
(İngilizce Adı: Beautiful Little Bat Escape)
Tam Ekran Oyna
Güzel Küçük Yarasa Kaçış
Güzel Küçük Yarasa Kaçış Oyununun Açıklaması

Güzel Küçük Yarasa Kaçış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Güzel bir köyde güzel bir küçük yarasa yaşıyordu. Ayrıcalıklı güzel küçük yarasa, büyük kraliyet sarayında çalışmaya gider. Sonra güzel küçük yarasa saraydaki bir odaya girdi. Güzel küçük yarasayı kurtarmak zorundasın. Vidalar, güzel küçük yarasayı oradan kurtarmanıza yardımcı olmak için oradalar. Oradaki gizli menteşeleri bulun ve güzel küçük sopayı kurtarın ve oyundaki zafer için onları tebrik edin. Bu oyun oldukça arzu edilir ve depresyonu olan kişiler için oldukça uygundur. Bu oyun çok ilginç ve heyecan verici. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!
Talimatlar:
Oynamak için Fareyi KullanGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.