Platform Oyunları → Hayvan Diş Hekimi Olun Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Jelly Blast Çevrimiçi Su Sıçramalarına Penguen Balık Koşusu Yağ Tankeri Kamyon Sürücüsü Oyuncak Araba Simülatörü Bıçak Çarptı Pizza Topları Vur BFF'ler Makyaj Zamanı
Hayvan Diş Hekimi Olun Oyunu
Oyun yükleniyor...
Hayvan Diş Hekimi Olun
Hayvan Diş Hekimi Olun Oyununun Açıklaması

Hayvan Diş Hekimi Olun Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Diş hekimleri tarafından işkence görmekten bıkmış tüm hayvanlar için bir oyun. İntikam zamanı geldi. Diğer tarafa git! Artık muhteşem bir dişçisin. Tüm aletleri kullanabilir ve evcil hayvanlara bakabilirsiniz. Hayvanların bazıları sizi gerçekten şaşırtacak.
Bir hayvan diş hekimi olun, çok sayıda hayvan dişini yırtacağınız, tedavi edeceğiniz veya temizleyeceğiniz bir beceri oyunudur. İşkencenin tüm aksesuarlarını gerçek bir veteriner hekimindeki gibi bulacaksınız. Onlarla nasıl başa çıkacağınızı öğreneceksiniz.
Talimatlar:
Gerçek bir veteriner hekiminin araçlarını kullanıyorsun. Hastanızı iyileştirmek için kesin bir emir yerine getirmelisiniz. Hayatı ya da daha doğrusu dişleri senin ellerinde. Oynama sırası sende!


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318