Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yarış Oyunları → Çilek ZIPLAMA Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Sıcak Jewels Macerası Zincirli Traktör Çekme Tren Simülatörü Rooms Gizli Sayılar Sinema Aşıklar Gizli Öpücük Patlatma Kırmızı Robotex Kaplan Yapboz Şeker Bahçesi Temizliği
Çilek ZIPLAMA Oyunu
(İngilizce Adı: Berries Jumper)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Çilek ZIPLAMA
Çilek ZIPLAMA Oyununun Açıklaması

Çilek ZIPLAMA Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Gazeteler, Karpuzu Ormanı'nda yaşayan küçük vahşi bir çocuğa anlatıyor… Doğrular! Kendine özgü bir bakış açısı var. Meyvelerden meyvelere atlar. Atlamalarını dikkatlice platformdan platforma yönlendirmelisin. Ama asla boş yerlere düşmemesine dikkat etmelisin . herhangi bir düşme "ölüm" demektir!
Talimatlar:
Çocuğu oraya taşımak için bir platforma tıklayın. Boş bir alana tıklamayın yoksa düşecek ve yeniden başlamanız gerekecek. Ama hareket etmeye devam et çünkü . Eğer gitmezsen .Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.