Yarış Oyunları → Bisiklet Yarış 3 Oyunu

Bisiklet Yarış 3 Oyunu
(İngilizce Adı: Bike Racing 3)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Bisiklet Yarış 3
Bisiklet Yarış 3 Oyununun Açıklaması

Bisiklet Yarış 3 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Popüler ve bağımlılık yapan tepe tırmanma yarış oyunu Bisiklet Yarışı üçüncü tura çıkıyor!
Bike Racing 3'te artık zamana karşı yarışmayacaksınız. Dilediğiniz bisikleti seçin, zorlu sonsuz parkurlardan birini seçin ve kafanızın üzerine düşmeden gidebildiğiniz kadar gitmeye çalışın!
İki tekerlekli araçların her birinin farklı alanlarda kendine göre avantajları bulunuyor. Yokuşlarda gezinmek için scooter'ı kullanın, kum tepelerinin üzerinden atlamak için çapraz bisikleti seçin veya kutup koşullarında ağır klasik bisikleti deneyin!
Tüm parkurlar sonsuz sayıda tepe ve engelle doludur. Mümkün olduğu kadar çok jeton toplayın, kontrol noktalarına ulaşın ve bonus jeton kazanmak için numaralar yapın!
Ödül parasını yeni motosikletlerin ve paletlerin kilidini açmak için harcayın veya daha ileri gitmenize ve yüksek puanınızı temsil eden hayaleti yenmenize yardımcı olacak daha büyük bir tanka, daha güçlü motora veya daha iyi lastiklere yatırım yapın!
Bike Racing 3'ü şimdi ücretsiz oynayın ve saatlerce süren sinir bozucu yarışları deneyimleyin!
Talimatlar:
Toplarken engelleri ve engebeli araziyi olabildiğince uzağa sürün
madeni paralar.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.