Yarış Oyunları → Biniciler Yokuş Aşağı Yarış Oyunu

Biniciler Yokuş Aşağı Yarış Oyunu
(İngilizce Adı: Riders Downhill Racing)
Tam Ekran Oyna
Biniciler Yokuş Aşağı Yarış
Biniciler Yokuş Aşağı Yarış Oyununun Açıklaması

Biniciler Yokuş Aşağı Yarış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Riders Downhill Racing ile heyecan verici bir macerada sürücülere katılmaya hazır olun! Hem 1 oyunculu hem de 2 oyunculu modlarda mevcut olan ücretsiz sürüş, yarış ve kariyer dahil çeşitli oyun modları arasından seçim yapın. Farklı kostümler giyerek ATV bisiklet, cross bisiklet ve sürat teknesi gibi farklı araçları sürmenin heyecanını yaşayın. Herhangi bir moda katılın ve eğlenin! Daha fazla öğenin kilidini açmak için ücretsiz sürüş sırasında elmas toplamayı unutmayın.
Talimatlar:
Oyuncu 1:
Hareket Ettirme: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI" (Yalnızca 1P Modu)
Atlama: "S"
Paraşüt: "Z"
Nitro: "SHIFT"
Araç Değiştir: "TAB"
Kamera: "C"
Yeniden başlat: "R"
Oyuncu 2:
Hareket: "OK TUŞLARI"
Atlama: "K"
Paraşüt: "P"
Nitro: "M"
Şunu seçin: "GİRİŞ"
Kamera: "K"
Yeniden başlat: "L"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.