Platform Oyunları → Siyah-Beyaz Kayak Mücadelesi Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Taco Bar İnanılmaz Prenses Boyama Kitabı Domino Deluxe Helikopter Boyama Hamilelik Alışverişi Popstar Ürkütücü Süper Kahraman Prensesler Çiviler Salon Çöp Adam Paten 360 Epik Şehir
Siyah-Beyaz Kayak Mücadelesi Oyunu
Oyun yükleniyor...
Siyah-Beyaz Kayak Mücadelesi
Siyah-Beyaz Kayak Mücadelesi Oyununun Açıklaması

Siyah-Beyaz Kayak Mücadelesi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

İki arkadaş eğlenmek için birlikte kayıyor; yanlış giden ne olabilir? Beyniniz . çünkü her iki arkadaş da sizin tarafınızdan kontrol edilir. Bu yüzden dikkat edin ve “sol ve sağ” ı “sola ve sağa” dan ayırmayı öğrenin.
Kolay mı düşünüyorsunuz? Bu oyunu deneyin ve aynı anda iki kayakçıyı kontrol ederken bir puan kazanabileceğinizi görün. Tabii ki, her zaman kolay yolu seçip yardım için bir arkadaşınızı arayabilirsiniz.
Talimatlar:
Engelleri önlemek için hatları değiştirin


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318