Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Platform Oyunları → Blackjack (21) Ustası Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Caesar Salad Piksel Atlayışı Drawaria.Online Trafik Jam Tabanca Mayhem Twitchie Tıklayıcısı Sokak Dansı Modası 2 Ellie Cilt Doktoru
Blackjack (21) Ustası Oyunu
(İngilizce Adı: Blackjack Master)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Blackjack (21) Ustası
Blackjack (21) Ustası Oyununun Açıklaması

Blackjack (21) Ustası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Blackjack, dünyanın en popüler casino oyunlarından biridir. Şans ve strateji becerilerinizi oyuncuların satıcıya karşı rekabet ettiği bu kart oyununda deneyin. Oyunun amacı 21'e ulaşmak veya 21'i geçmeden dağıtıcıdan daha yüksek bir puana ulaşmaktır. Çok basit kurallar vardır ve uygulama içi satın alımlar veya reklamlar yoktur. Kazandığın ya da kaybettiğin fişler tamamen kurgusal. Ne için bekliyorsun? Kartları dağıtın ve yüksek puanınızı alın!
Talimatlar:
"Amaç:
Blackjack'de oyuncu, kartları karşılaştırarak satıcıya karşı yarışır. Dağıtıcıyı yenmenin yolları:
- 21 sayı kazanın ilk iki kartınız (blackjack olarak adlandırılır), dağıtıcı blackjack'i olmadan.
- 21'i geçmeden dağıtıcıdan daha yüksek bir final puanına ulaşın.
- Bayinin eli 21'i geçene kadar ek kartlar çekmesine izin verin. oyuncu ilk iki kartlı bir eli dağıtır ve kartlarının değerini bir araya getirir Yüz kartları (krallar, kraliçeler ve krikolar) on puan olarak sayılır As, 1 puan veya 11 puan olarak sayılır. Kart üzerinde gösterilen sayısal değer: İlk iki kartlarını aldıktan sonra, oyuncu bir "" hit "" alma seçeneğine sahiptir, bu da ek bir kart alma anlamına gelir. Belirli bir turda, oyuncu veya krupiye bir oyuncu kazanarak kazanır. 21 puan veya 21'den az olan en yüksek puana sahip olmakla 21'den yüksek puanlama "" büstü "olarak adlandırılır ve bir kayıpla sonuçlanır. y dağıtıcının dağıtımı halinde 21'e eşit veya daha az olan final skoru. Oyuncu, yakalamazsa ve dağıtıcınınkinden daha yüksek olan toplamı kazanırsa kazanır. Dağıtıcı, kırılmayan veya eline daha az el koymadığı takdirde kaybeder. Eğer oyuncu ve krupiye aynı puan toplamına sahipse, buna "" itme "" denir ve oyuncu bu elden kazanmaz veya kaybetmez. "Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.