Aksiyon Oyunları → Bloklu Mücadele Saldırısı Zombi Hayatta Kalma Oyunu

Bloklu Mücadele Saldırısı Zombi Hayatta Kalma Oyunu
(İngilizce Adı: Blocky Combat Strike Zombie Survival)
Tam Ekran Oyna
Bloklu Mücadele Saldırısı Zombi Hayatta Kalma
Bloklu Mücadele Saldırısı Zombi Hayatta Kalma Oyununun Açıklaması

Bloklu Mücadele Saldırısı Zombi Hayatta Kalma Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Comb grev Zombies survival, çok popüler FPS Advanced Pixel Apocalypse 3'teki gibi bloklu nesneler içeren harika bir singleplayer FPS oyunu.
Talimatlar:
WASD veya ok tuşlarını hareket ettirmek için
Ateş etmek için sol tıkla
Çömelmek için c
Yeniden yüklemek için R
E eylem yapmak
Menüyü açmak için sekmeGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.