Giysi Giydirme Oyunları → Bonnie Fitness Çılgınlığı Oyunu

Bonnie Fitness Çılgınlığı Oyunu
(İngilizce Adı: Bonnie Fitness Frenzy)
Tam Ekran Oyna
Bonnie Fitness Çılgınlığı
Bonnie Fitness Çılgınlığı Oyununun Açıklaması

Bonnie Fitness Çılgınlığı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Bonnie, yaz sezonu için vücudunu mükemmel bir şekle sokmaya karar verir. Fazladan kalori yakmasına yardımcı olmak için çeşitli egzersizler yapacağınız spor salonundaki maceralarına kıza katılın. Yoğun eğitimin ardından Bonnie makyaj yapmaya başlayacak. Ve sonunda giyinme zamanı geldi! Kahramanımızın fitness tarzını vurgulamak için modaya uygun ve zarif spor kıyafetleri seçmemize yardımcı olun. Mükemmel figür ve stile giden heyecan verici yolculuğunda Bonnie'ye katılın!
Talimatlar:
Oyunun kahramanıyla birlikte kış sonrası forma girmek için spor salonuna gidiyoruz. Spor aktivitelerini tamamladıktan sonra makyaj ve saç kesimi yapıyoruz. Görüntüyü, spor salonunda elde edilen sonucu olumlu bir şekilde vurgulayacak bir kıyafetle tamamlıyoruz. Sonuç PNG görüntüsü olarak kaydedilebilir. Oyun aygıtına bağlı olarak, onu kontrol etmek için bir bilgisayar fare tıklaması veya dokunmatik ekranlara basit bir dokunuş kullanılır.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.