Platform Oyunları → Şişe Çevirme 3D Oyunu

Şişe Çevirme 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Bottle Flip 3D)
Tam Ekran Oyna
Şişe Çevirme 3D
Şişe Çevirme 3D Oyununun Açıklaması

Şişe Çevirme 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Bottle Flip 3D oyunu bir çeşit fizik ve zeka oyunudur. Şişeyi tıklamalarınızla takla attırarak odadaki farklı konumlara taşımanız gerekmekte. İlk seviyeler kolay sonra giderek zorlaşıyor. OyuncuBey ekibi olarak Bottle Flip 3D oyununu tavsiye ediyor ve eğlenerek oynayabileceğiniz bir şişe cevirme oyunu olduğuna inanıyoruz. Şişe o kadar sıkıldı ki, odada tur atmak istiyor.

Talimatlar:
oynamak için fareyi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.