Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Platform Oyunları → Sıçrama Ustası Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Balıkçılık Çılgınlığı Mutant Ork İnvasion Hazine Warriors Geri 2 Okul Saç Modelleri Tüm Noktalar Modası Hangi Kek Gürültü Top Gerçek Sürüş Şehir Otomobili Simülatörü
Sıçrama Ustası Oyunu
(İngilizce Adı: Bounce Master)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Sıçrama Ustası
Sıçrama Ustası Oyununun Açıklaması

Sıçrama Ustası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Bounce Master! - Bu basit ama garip bir fikre dayanan bir arcade 2D oyunudur - küçük penguen üzerinde sopayı atmanız (bu bir hata değildir, uçmaya başla, yarasa vur) ve mümkün olduğunca uçmasına yardım etmelisin . Bu eşsiz hedefe ulaşmak için, beysbol sopasıyla donanmış bir kutup ayısını kontrol etmeniz gerekir. Oynarken ilave şok teçhizatı alacağı için bu onun tek silahı olmayacak.
Talimatlar:
Bir pengueni mümkün olduğunca uzağa fırlat!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.