Aksiyon Oyunları → Bowarcher Kule Saldırı Oyunu

Bowarcher Kule Saldırı Oyunu
(İngilizce Adı: BowArcher Tower Attack)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Bowarcher Kule Saldırı
Bowarcher Kule Saldırı Oyununun Açıklaması

Bowarcher Kule Saldırı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Kulenizin bu eğlenceli aksiyon ve savunma oyununda iyi eğlenceler! BowArcher Tower Attack, kukogames'ten özel bir oyundur, çok meraklı düşmanlardan oluşan bir ordu kulenizi yıkmaya ve sizi fethetmeye çalışacak !!
Savaşların zirve yaptığı bir çağda, her türden düşmandan oluşan bir ordu, kalenizi yıkmak için bir araya geldi, ancak önce kulelerinizi yıkmaları gerekiyor! Kendinizi bu düşman dalgasından koruyun ve onları tek tek ortadan kaldırmak için oklarınızı hedefleyin ve vurun.
Talimatlar:
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın. PC'de veya mobil cihazlarda ekrana dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.