Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Platform Oyunları → Zeka Çarpmalardan Kaçının Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Süper Atlama Kutusu Ninja Koşucu Uzay Gemisi Yapboz Sıcak Hava Solitaire River Coach Otobüs Driving Simülatörü 2020 Bucket Top Dokunma Top Çöp Adam Ordusu: Direniş
Zeka Çarpmalardan Kaçının Oyunu
(İngilizce Adı: Brain Teasers Avoid Crash)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Zeka Çarpmalardan Kaçının
Zeka Çarpmalardan Kaçının Oyununun Açıklaması

Zeka Çarpmalardan Kaçının Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu basit oyunda, arabalar arasında çarpışmayı önlemek için trafik ışıklarını kontrol etmeye çalışacaksınız. Trafiği yönetmek için ışıkları doğru bir şekilde açmanız gerekir.
Tehlikeli bir kavşak ortasında duran bir trafik kontrolörü polis memuru gibi hissediyorum. Tüm seviyeleri 3 yıldızla bitirmeye çalış.
Diğer araçlara dikkat edin ve çarpışmadan kaçının ve en iyi puanı almaya çalışın.
Çok sayıda seviyede olabildiğince hayatta kalmaya çalış
Talimatlar:
Trafik ışıklarını dokunarak yönetin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.