Aksiyon Oyunları → Kayayı Kır Oyunu

Kayayı Kır Oyunu
(İngilizce Adı: Break The Rock)
Tam Ekran Oyna
Kayayı Kır
Kayayı Kır Oyununun Açıklaması

Kayayı Kır Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Çekiçi tut ve kayaları vurmaya başla.
Ne kadar çok taş çarptıysanız o kadar puan alırsınız.
Zaman akıyor, reflekslerini göster ve hızlı ol.
Konumu değiştirmek için sola ve sağa dokunun.
Ormandan zarar gelmeden önce pozisyonunuzu değiştirin.
Talimatlar:
seyyar
Konumunu değiştirmek için sola ve sağa hafifçe vurun
Masaüstü
Konumunu değiştirmek için sol ve sağ ok tuşlarını kullanınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.