Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Giysi Giydirme Oyunları → Blondie İle Son Dakika Haberleri Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Boş Airline Tycoon Düğüm Logical Prens Ve Prenses Öpücük Arayışı 4 Renkler Savaş Unlock Bloklar Damlalık Yendi Valentines Kabarcık Wheel Prenses Kış Stil
Blondie İle Son Dakika Haberleri Oyunu
(İngilizce Adı: Breaking News With Blondie)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Blondie İle Son Dakika Haberleri
Blondie İle Son Dakika Haberleri Oyununun Açıklaması

Blondie İle Son Dakika Haberleri Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Güzel Blondie ünlü bir TV haber muhabiridir. Şehirde en iyi muhabirlerden oluşan kendi ekibi var. Bu havalı ve muhteşem haber muhabirine harekete geçin. Son dakika haberi ile yaşamaya gitmeden önce, güzel bir makyaj seçmesine yardımcı olmalı, sonra onun için güzel bir elbise seçmelisin. İyi eğlenceler!
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.