Platform Oyunları → Baloncuk Vurucu Lof Toons Oyunu

Baloncuk Vurucu Lof Toons Oyunu
(İngilizce Adı: Bubble Shooter Lof Toons)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Baloncuk Vurucu Lof Toons
Baloncuk Vurucu Lof Toons Oyununun Açıklaması

Baloncuk Vurucu Lof Toons Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu, gülen toon yüzlerinden oluşan dönen bir çark bulacağınız özel bir baloncuk vurma oyunudur. Oyunu tamamlamak için çarktaki tüm toonları toplamanız gerekiyor. Aynı renkten en az üç kişiden oluşan bir grup oluşturmak için gülen yüzü çarka doğru çekin. Puanlarınız zamanla azalıyor, bu yüzden daha fazla puan kazanmak için oyunu erken bitirin.
Talimatlar:
Fare veya ekran dokunuşunu kullanarak topu benzer toplara doğru hedefleyin ve vurun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.