Platform Oyunları → Kurucu Boş Ateri Salonu Oyunu

Kurucu Boş Ateri Salonu Oyunu
(İngilizce Adı: Builder Idle Arcade)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Kurucu Boş Ateri Salonu
Kurucu Boş Ateri Salonu Oyununun Açıklaması

Kurucu Boş Ateri Salonu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Bir ev inşa etme hakkında bir oyun! Heyecan verici bir boşta oyunda karmaşık siparişleri geliştirin, yerine getirin!
Oyunun temel amacı bir ev inşa etmektir.
İnşaat için kaynak elde etmek için işleme makineleri satın almanız ve pompalamanız gerekir.
Bir ev inşa ettikten sonra, daha karmaşık bir proje için yeni bir sipariş alırsınız. İnşa ettiğiniz her ev ile yeni beceriler kazanırsınız ve daha da verimli çalışırsınız.
Talimatlar:
Kaynakları toplayın, bunları bir ev inşa etmek için malzeme olarak işlemek için kullanın veya para kazanmak için satın. Ekipmanı ve becerilerinizi geliştirmek için parayı kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.