2 Kişilik Oyunlar → Yanan Kauçuk Çok Oyunculu

Yanan Kauçuk Çok Oyunculu
(İngilizce Adı: Burnin Rubber Multiplayer)
Tam Ekran Oyna
Yanan Kauçuk Çok Oyunculu
Yanan Kauçuk Çok Oyunculu Açıklaması

Yanan Kauçuk Çok Oyunculu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır.

Bu uzun zamandır beklenen çok oyunculu araba savaşı arena oyununda arkadaşlarınıza hükmedin.
Düşmanları avlayın ve sürüş ve atış becerilerinizle onları şaşırtın. Kilidi açılacak bir sürü harika araba ve denenecek patlayıcı silahlar.
Düşmanlarınızı şaşırtmak için yepyeni U dönüşü hareketini içerir!
Talimatlar:
(W)(A)(S)(D) / (Ok tuşları) : Sür
(Boşluk) : Nitro
(Kaydırma) : Kayma
Çift Dokunma (Shift): U Dönüşü
(Z) / (LMB) : Birincil Yangın
(X) / (RMB) : İkincil Yangın
(F) / (MMB) : Özel Silah Kullan
(C) : Arkana Bak
(1) - (0): Diyalog Kısayol Tuşları
Basılı Tut (`) : Diyalog Tekerleğini Göster
(V) : HUD Geçişi
(ESC) / (P) : Duraklat
Gamepad kontrolleri için oyun içi yardım ekranına bakın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.