Yarış Oyunları → Araba Otopark Kent Duel Oyunu

Araba Otopark Kent Duel Oyunu
(İngilizce Adı: Car Parking City Duel)
Tam Ekran Oyna
Araba Otopark Kent Duel
Araba Otopark Kent Duel Oyununun Açıklaması

Araba Otopark Kent Duel Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Car Parking City Duel oyunu, çeşitli oyun modları ve araba sürme özellikleriyle geliyor. Bu oyun modları, araba yarışları, araba patlatma zorlukları, araba park etme zorlukları ve sollama mücadelesi modlarından oluşur. Bu oyun modlarının hemen hepsine tek kişilik oyun modunun yanı sıra iki kişilik oyun modunda da arkadaşınızla birlikte katılabiliyorsunuz. Ayrıca ücretsiz sürüş modunda da devasa bir oyun haritası üzerinde oyuna başlayabilir ve arabanızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Her modda, oyunu verilen sürede bitirmelisiniz. Bu uzun araba simülatörü macerasında çeşitli süper hızlı arabalar yanınızda olacak. Görevler, yarışlar, çarpışmalar, driftler ve bir sürü sürpriz sizleri bekliyor. Hadi gidelim!
Talimatlar:
1. oyuncu:
Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI(Yalnızca 1P Modunda)"
Anahtar kamı: "C"
NO: "L-SHIFT"
Fren: "BOŞLUK"
Yeniden başlat: "R"
Geriye bak: "T"
Oyuncu 2:
Taşı: "OK TUŞLARI"
Anahtar kamı: "K"
Hayır: "O"
Fren: "P"
Yeniden başlat: "U"
Geriye bak: "L"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.