Platform Oyunları → Kale Bekçisi Oyunu

Kale Bekçisi Oyunu
(İngilizce Adı: Castle Keeper)
Tam Ekran Oyna
Kale Bekçisi
Kale Bekçisi Oyununun Açıklaması

Kale Bekçisi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Düşman dalgaları geliyor ve onlara karşı koyabilecek ve kaleyi koruyabilecek tek kişi sensin! Birliklere ateş etmek için okçuluk becerilerinizi kullanın ve daha fazla hasar vermek için merdivenleri veya varilleri ateşleyin!
Castle Keeper'da destansı ve maceralı savaşlar seni bekliyor! Denemeye hazır mısın?
- Düşman dalgalarının saldırılarını püskürtün!
- Kahramanını yükselt - yeni yeteneklerin kilidini aç ve güçlen!
- Farklı dünyalara seyahat edin
- Korkunç patronlarla savaşın
- Kaleni savun!
Talimatlar:
Oyunun asıl amacı kaleyi korumaktır.
İstilacılardan daha güçlü olmak için karakterinizi yükseltmeniz gerekiyor.
Tüm dalgaları geçtikten sonra, kahramanınız yeni beceriler öğreneceğiniz ve daha da güçleneceğiniz diğer kaleyi savunmak için gönderilecek.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.