Platform Oyunları → Cinderella Eşleştirme 3D Oyunu

Cinderella Eşleştirme 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Cinderella Match 3D)
Tam Ekran Oyna
Cinderella Eşleştirme 3D
Cinderella Eşleştirme 3D Oyununun Açıklaması

Cinderella Eşleştirme 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Cinderella Match 3D, iyi tasarlanmış ve yepyeni ayakkabı çiftlerini stand üzerinde eşleştirmeniz ve bunları rafa ayırmanız gereken bir ayakkabı eşleştirme oyunudur.
Parlak topuklu ayakkabılar, düz ayakkabılar, spor ayakkabılar ve daha süper tasarımlı ayakkabılar sizi bekliyor! Ayakkabıları standla eşleştirerek tüm harika ayakkabıların kilidini açın ve Külkedisi'nin ayağını bulun.
Talimatlar:
Ayakta durmak için fareyi ve sürükle bırak ayakkabılarını kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.