Ameliyat Oyunları → Şehir Ambulans Araba Sürme Oyunu

Şehir Ambulans Araba Sürme Oyunu
(İngilizce Adı: City Ambulance Car Driving)
Tam Ekran Oyna
Şehir Ambulans Araba Sürme
Şehir Ambulans Araba Sürme Oyununun Açıklaması

Şehir Ambulans Araba Sürme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Ameliyat Oyunları kategorisinde yer alır.

Ambulans ile şehir içinde araç kullanırken yolda gördüğünüz acil kazalara en kısa sürede gidip ambulans yardımıyla hastaları zarar görmeden hastaneye götürmeniz gerekiyor. Şehirde araç trafiği olduğu için ambulans sirenini açıp diğer arabaların arasından geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede acil hastaneye daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Hasta araç içindeyken ambulansı sallamamaya dikkat edin ve iyi bir ambulans şoförü olun. Hastaların esenliği sizin sürüş becerinize bağlıdır.
Talimatlar:
Ok tuşları ve mouse ile oynanmaktadır.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.